محفل آواز

آواز را بدانید و بخوانید

آموزشگاه اینترنتی محفل آواز، با بیش از ۲۰۰ هنرجو در داخل و خارج از کشور، فرصتی مطمئن برای شما علاقمندان به آواز اصیل ایرانی است که بصورت آنلاین، و زیر نظر استاد حسین خواجه امیری (ایرج)، آموزش آواز ببینید.
علی معزی و آواز استاد ایرج

چرا محفل آواز؟

اگر به آواز و یادگیری آن علاقه دارید، اما فرصت یا امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارید، «محفل آواز» بهترین راه‌حل برای شماست. محفل آواز یک آموزشگاه اینترنتی است که با همکاری آموزشگاه موسیقی آوای ایرج و زیر نظر استاد حسین خواجه امیری (ایرج) به آموزش آواز سنتی می‌پردازد. شما با شرکت در کلاس‌های آنلاین محفل آواز می‌توانید همان کیفیت آموزش حضوری را تجربه کنید، البته به مراتب راحت‌تر، سریع‌تر، و مقرون‌به‌صرفه‌تر.

 

معرفی محفل آواز

توسط استاد حسین خواجه امیری (ایرج)

فرآیند ثبت‌نام و آموزش

شما می‌توانید به سادگی در محفل آواز ثبت نام کنید، در کلاس‌های آنلاین حضور پیدا کنید، از فایل‌های کمک‌آموزشی استفاده کنید، در صورت نیاز در جلسات رفع اشکال حاضر شوید، و با موفقیت آزمون پایان ترم را پشت سر گذاشته و از استاد ایرج گواهینامه دریافت کنید.

ثبت نام

فراگیری آواز در محفل آواز بسیار ساده و راحت است. برای این کار، ابتدا لازم است فرم ثبت‌نام را پر کنید و سپس نمونه صدا دهید. برای نمونه صدا کافیست یک فایل صوتی از صدای آواز خودتان را ضبط کرده و در بخش مربوطه در فرم ثبت نام آپلود کنید. انتخاب قطعه‌ی اجرایی به انتخاب و ترجیح خودتان بوده و می‌توانید هر قطعه آوازی که تمایل دارید را بخوانید و ضبط کنید. در نهایت، ما ویژگی‌های صدای شما را ارزیابی کرده و ظرف ۲۴ ساعت از طریق ایمیل به شما پاسخ می‌دهیم. پس از آن شما می‌توانید ثبت‌نام خود را تکمیل کرده و آموزش خود را آغاز نمایید.

ثبت نام در محفل آواز
کلاس آنلاین محفل آواز

حضور در کلاس آنلاین

پس از تکمیل ثبت نام، برنامه آموزشی برای‌تان ارسال خواهد شد. در این برنامه، روز و ساعت تشکیل کلاس‌های آنلاین به شما اعلام می‌گردد. شما  ۱۲ تا ۱۶ ساعت در طول ترم ، در کلاس آنلاین شرکت نموده و آموزش خواهید دید. در این کلاس، شما ارتباط زنده و دو جانبه‌ی صوتی و تصویری با استاد خواهید داشت. در ابتدای هر جلسه، درس جلسه قبل را برای استاد اجرا خواهید کرد و استاد ضمن ارزیابی اجرای شما، اشکالات شما را برطرف می‌نماید. سپس در ادامه‌ی کلاس، درس جدید را خواهید گرفت. دوره آموزشی شما  به تشخیص محفل آواز با یک دستگاه یا آواز آغاز می‌گردد و در هر جلسه آنلاین ، یک یا چند«گوشه»  را آموزش خواهید دید. به طور مثال دستگاه همایون در ۱۵ گوشه تدریس می‌شود و پس از تکمیل آن، وارد دستگاه بعدی خواهید شد.

محتوای کمک‌آموزشی

شما علاوه بر کلاس آنلاین که در آن ارتباط زنده و مستقیم با استاد دارید، در داشبورد پروفایل‌تان نیز به محتوای کمک‌آموزشی دسترسی خواهید داشت. محتوای کمک‌آموزشی شامل فایل صوتی اجرای هر یک از گوشه‌ها توسط استاد و دیگر اساتید مشهور آواز نظیر استاد ایرج و استاد شجریان و… است. علاوه بر فایل‌های صوتی اجرای گوشه‌ها، به متن شعر و بحر و عروضی آن نیز دسترسی خواهید داشت. این مطالب در مرور و یادگیری بهتر گوشه‌ها کمک زیادی به شما خواهد کرد.

مطالب کمک آموزشی محفل آواز
جلسه رفع اشکال محفل آواز

جلسات رفع اشکال

شما علاوه بر کلاس آنلاین، می‌توانید در آموزشگاه آوای ایرج، واقع در محله سعادت آباد تهران، حضور یافته و بصورت حضوری گوشه‌هایی که آموخته‌اید را اجرا و رفع اشکال نمایید. برای هر دستگاه، حداقل سه جلسه رفع اشکال حضوری برگزار می‌گردد و در هر جلسه، گوشه‌هایی که تا آن جلسه درس داده شده است مرور می‌گردد. حضور در این جلسات اختیاری بوده، و روز و ساعت برگزاری آن در زمان مقتضی (در طول ترم) به شما اعلام خواهد شد.

آزمون و گواهینامه

آواز سنتی شامل ۱۴ دستگاه و آواز است و شما در محفل آواز همه این ۱۴ دستگاه و آواز  را آموزش خواهید دید. تعداد جلسات هر دستگاه، با توجه به تعداد و گستردگی گوشه‌ها متفاوت خواهد بود. آموزش شما با دستگاه «همایون» آغاز می‌گردد. پس از آن، سایر دستگاه‌ها را به ترتیب آموزش خواهید دید. در پایان هر دستگاه، با حضور در آموزشگاه آوای ایرج، از شما توسط استاد ایرج آزمون گرفته خواهد شد. در صورت کسب نمره قبولی در آزمون دستگاه، گواهینامه آن دستگاه به شما اعطا خواهد گردید. بدین ترتیب، شما برای هر۱۴ دستگاه و آواز ، گواهینامه جداگانه‌ای مختص آن دستگاه دریافت خواهید نمود.

گواهینامه محفل آواز
سریع و راحت آواز خواندن بیاموزید

همین حالا ثبت نام کنید

چرا آموزش آنلاین؟

مزایای محفل آواز

دریافت گواهینامه از محفل آواز
گواهینامه

در پایان هر دستگاه، با قبولی در آزمون پایانی از استاد ایرج گواهینامه دریافت خواهید کرد.

راحتی و آسایش بیشتر با محفل آواز
راحت‌تر

با آموزش در منزل، آسایش بیشتری دارید و در وقت و انرژی خود صرفه‌جویی می‌کنید.

محفل آواز ارزان تر است
ارزان‌تر

هزینه‌ی دوره‌ی آنلاین ۵۰درصد کمتر از دوره‌های حضوری بوده و مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

کاهش مدت زمان آموزش در محفل آواز
سریع‌تر

در مقایسه با شیوه حضوری، مدت زمان فراگیری آواز بسیار کوتاه‌تر و آموزش آن سریع‌تر طی می‌شود.

بنر محفل آواز ایسنا

چگونه آموزش می‌بینید؟

در این ویدئو، نحوه آموزش آنلاین آواز سنتی در محفل آواز به شکل کامل و دقیق توضیح داده شده است

هنرجویان

نظرات چند تن از هنرجویان درباره‌ی آموزش آنلاین در محفل آواز
امیر اسحاقی
از زاهدان

یکسال است که افتخار فراگیری آواز در محفل آواز را دارم. این برای من که ساکن زاهدان هستم فرصت بسیار خوبی را فراهم کرده است. از استاد معزی عزیز و سایر دوستان تشکر می‌کنم.

 

صدیقه سبک‌بار
از اهواز

بسیار سپاسگزارم از محفل آواز و به ویژه استاد معزی عزیز که در جهت رشد فرهنگ و موسیقی ایرانیان، مخصوصا بانوان، تلاش قابل ستایشی دارند.

محمود نیک‌سرشت
از ایلام

درود بر استاد ایرج عزیز و جناب آقای معزی. محفل آواز فرصت بی‌نظیری است برای تعالی آواز ایرانی. از همه شما عزیزان و دست‌اندرکاران سپاسگزارم.

مریم معینی
از ویرجینیای آمریکا

از استاد ایرج و استاد معزی که با شور و شعفی بی‌پایان امکان نوینی را در آموزش آواز برای علاقمندان را فراهم کرده‌اند کمال تشکر را دارم.

 علی معزی

مدیر و مدرس محفل آواز، و شاگرد استاد ایرج، که در طول ۱۰ سال تدریس در آموزشگاه موسیقی آوای ایرج، بیش از ۵۰۰ هنرجو تحت تعلیم ایشان  قرار گرفته اند.

آموزش آواز زیر نظر آواز استاد ایرج

از صدای سخن عشق ندیدم خوش‌تر

همین حالا ثبت نام کنید
تمامی حقوق این سایت به محفل آواز تعلق دارد. هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. بهینه سازی و اجرا توسط گروه خلاق
X